• Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Programımız Yarışmada Madalya Sahibi

  Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Programımız

  Yarışmada Madalya Sahibi

  Çankırı Profesyonel Aşçılar Derneği Başkanı Hayrettin Karaoğlu, yardımcısı Mahmut Eren ve Meslek Yüksekokulumuz Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı öğrencilerinden Semih Kaleli, Muhammed Ali Karataş ve Ahmet Can Esenlikci 15-18 Ocak 2020 tarihlerinde Antalya ANFAŞ Fuar Merkezinde üçüncüsü gerçekleştirilen “Gelenekten Geleceğe Yemek Yarışması - YAŞASIN ANADOLU” fuarına katıldılar.

  Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı öğrencileri Üniversiteler arası yemek yapma yarışmasında sergiledikleri performans ve yaptıkları lezzetli yemeklerin karşılığında Türkiye üçüncüsü olarak bronz madalyanın sahibi oldular.

  Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Nurettin Gökşenli makamında yarışmaya katılan öğrencilerimizi tebrik ederek teşekkür belgelerini takdim etti. Çankırı Profesyonel Aşçılar Derneği Başkanı Hayrettin Karaoğlu’ da desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen ve her fırsatta kendilerine yardımcı olan Yüksekokul Müdürümüz Gökşenli Hocamıza ve Otel Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölüm Başkanı Mustafa Tecimen Hocamıza teşekkür belgelerini takdim etti.

  Resimlere ulaşmak için tıklayınız.